Love song kapely Zputnik “Všichni jsou svině” má svůj videoklip

Oblíbený „love song“ pražské elektro-punkové party Zputnik se konečně dočkal svého videa. Režie se ujal Milan Šteindler, který si v erotikou jiskřícím klipu také zahrál. Samotné natáčení proběhlo jako jeden velký mejdan. A jako na každé správné party, i na téhle létaly svršky vzduchem

Spojení kapely Zputnik a humoristy Milana Šteindlera se velmi dobře osvědčilo už při natáčení videoklipu ke skladbě Serotonin dopamin. Do zaběhnutého filmařského týmu se opět připojil spoluscenárista & asistent režie Jiří Trantina a střihu se znovu zhostil Lukáš Kahoun /KWEEK CZ/. Nově se přidal Aleš Hart, který se chopil kamery. O pestré barvy videa se postaral Tomáš Srovnal z postprodukčního studia PFX, kterého natolik pobavily historky z natáčení, že neváhal a hned nabídl svou pomoc s výrobou klipu.

„Samozřejmě nám udělalo radost, když Milan řekl, že další náš klip zrežíruje a zprodukuje. Vybrali jsme skladbu Všichni jsou svině. Každá kapela má svůj hit a tohle je věc, která lidi baví od našeho vzniku. Tak jsme se shodli, že si zaslouží Milanův něžný dotek,“  říká bubeník Martin „Rusák“ Kadnár.

- PODPORUJEME -

- PODPORUJEME -

„Čím víc plánuješ, tím víc hrozí, že to nedopadne. Proto mě už od začátku bavilo, jak vznikal tenhle klip. Lokalita se vybrala den předem a scénář kluci vykopli večer před natáčením. Bylo super pozorovat, jak se ve zdánlivém chaosu pomalu rodil celý koncept i video samotné. Skvělým překvápkem byla i účast kameramana Aleše Harta, se kterým se potkávám na různých projektech už dlouho. Je pecka, že do tohoto punku šel s námi,“  doplňuje zpěvačka Aneta Práglová.

Milan Šteindler účastníky natáčení překvapil nejen výběrem spolupracovníků a herců, ale také svým požadavkem, aby se všichni dostavili v pěkném spodním prádle. Jeho svérázný vstupní test nebyl nic pro slabší povahy. Někteří to neustáli, vyděsili se a svou účast na klipu zrušili. Podle slov samotné kapely nakonec dorazili jen ti, co mají koule. Ale neberte to úplně doslova. V klipu rozhodně nechybí ani ženský, ani mužský element. Můžete se těšit na scény z mejdanu v tanečním klubu a extravagantní kreace, ze kterých oči jen přechází.

„Nakonec se sešlo pouze silné jádro, které okamžitě zafungovalo a vytvořilo perfektní atmosféru. Udělali jsme si skvělý mejdan spojený s natáčením. A ano, na spodní prádlo skutečně došlo. Rejža se musí poslouchat, takže když Milan zavelel, ať shodíme trika, nikdo neodmlouval. Po natáčení jsem si dělala srandu, že jsem si splnila svůj dávný sen a natočila své první soft porno,“  směje se Aneta.

Nečekejte ale žádné lacinosti. Milan Šteindler se jim při střihu obratně vyhnul a použil jen náznaky. O zbytek se musí postarat vaše představivost. Otestujte si, jestli ještě nějakou máte a mrkněte na nové video  NOVÉ VIDEO ZDE.

 

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X