Vrácenka do mládí jedné generace – Živanický rockový masopust po páté!

Páté pokračování bigbítové tancovačky ŽIVANICKÝ ROCKOVÝ MASOPUST na vás čeká i v roce 2021!

Organizátor bigbítové tancovačky která není pouhým festivalem ale i vrácenkou do mládí jedné generace Pavel Šurkala, nepatří mezi pořadatele kteří se za každou cenu rok co rok snaží střídat kapely, drží se osvědčených jmen, které rockové fanoušky vždy potěší a jinak tomu nebude ani letos.

Na pátém ročníku, který se opět uskuteční na letním parketu v Újezdu u Přelouče, zahrají všem dobře známé kapely a to velmi pozitivně přijímaný tribut ŠPEJBL’S HELPRS (AC/DC revival), zejména hlas zpěváka Petra Průši který je věrným obrazem pěveckého projevu Briana Johnsona.

Pecky z nového cédéčka „PAVUČINA“ ale i prověřené starší kousky naservíruje všem přítomným bigbíťákům v čele s Radkem Řezníčkem, rock metalová formace ALŽBĚTA z Nového Bydžova která letos slaví 10 let své existence.

Stejně jako v předešlých ročnících, přiveze pravý, nefalšovaný a poctivý, český bigbít se svými nejznámějšími peckami, bigbeatová legenda v čele s Jirkou Růžkem VÍTKOVO KVARTETO vystupující od počátku osmdesátých let.

Těšit se můžete na energickou rockovou muziku s chytlavými refrény v podání legendy která brázdí pódia už půl století, kapely BENEFIT.

Živanický rockový masopust bude zavírat Milan Schelinger Band. Zazní písně z alb Milanova bratra Jiřího Schelingera.

I pro letošek, je pro pro Chrudim, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Živanice a Břehy, na ŽIVANICKÝ ROCKOVÝ MASOPUST do Újezdu u Přelouče zajištěn svoz autobusu tam i zpět v ceně 60 Kč.

Součástí festivalu bude také prodej a autogramiáda knížky Pepína Sodomky „BIBLE ČESKÉHO ROCKERA“.

KAPELY BUDOU HRÁT V POŘADÍ: 

1. ALŽBĚTA
2. BENEFIT
3. ŠPEJBL’S HELPRS (dvouhodinový set)
4. VÍTKOVO KVARTETO (jeden a půlhodinový set)

Datum konání: 28.8.2020 od 16 hod
Vstupné: pouze na místě: 399,- Kč

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X