Power metaloví WARKINGS vydali nový videoklip k singlu We Are The Fire

Evropští power metaloví brutálové Warkings vydali nový videoklip k jejich singlu s názvem „We Are The Fire“. Skladba pochází z nového alba ‘Revolution’, které vyšlo v pátek (20. srpna) prostřednictvím Napalm Records

I když není zcela jasné, zda Warkings pocházejí ze současné evropské power metalové scény, nebo z medovin ve Valhalle, je jasné, že si užívají setrvávání v tajemnosti.

Bestiální hudební entita známá jako Warkings se skládá z bubnujícího sparťanského válečníka, křižáckého kytaristy, vikingského reaktora s hřmějícími basy a římského tribuna, který přináší vokály. Jejich zrození (nebo znovuzrození) proběhlo v roce 2018 s jejich debutovým albem „Reborn“, ale nyní v roce 2020, rok plný apokalypsy, jsou Warkings vyburcovaní ze svého spánku a vrací se do říše živých se svým „Revenge“ albem.

Pokud se můžeme pokusit oddělit zvuk Warkings od jejich bitevních regálií, tak jejich zvuk je pravděpodobně učebnicí Euro power metalu, téměř spojující prvky KamelotuDream Evil a postoje Sabatonu. Jak lze rozumně očekávat, jejich lyrický předmět se zabývá především krví, vnitřnostmi a slávou temného a středověkého světa.

Sestava:
The Tribune / Vocals
The Crusader  / Guitar
The Viking / Bass
The Spartan / Drums
“Revenge” Track-List:
Freedom
Maximus
Warriors
Fight in the Shade
Odin’s Sons (featuring The Queen of the Damned)
Banners High
Mirror, Mirror
Azrael
Battle of Marathon
Warking
Sparta (Bonus Track featuring The Queen of the Damned)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X