Vladimír Mišík ukončil svou koncertní činnost

Minulý týden se objevila zpráva že se Vladimír Mišík rozhodl ukončit svou koncertní kariéru.  On sám slíbil, že ke svému „odchodu“ řekne pár slov což také učinil

Vážení přátelé,
již delší dobu posmutněle přemýšlím o chvíli, kdy se budu muset pod tlakem svých zdravotních problémů rozhodnout jak dál.
Taková chvíle nastala paradoxně v těchto dnech, kdy se stejně koncertovat nesmí. Omlouvám se, i přes zvyšující se dávky léků jsem dlouhodobě zkoušel pokračovat v koncertování, ale už opravdu nemohu. Neradostně přiznávám, že jsem donucen ukončit koncertní činnost.
P. S. Poslední průšvih je bolestivé onemocnění levé ruky artrózou, a tak s povzdechem ukládám svého akustického Gibsona do futrálu…

Vladimír Mišík je bezesporu žijící legendou československého bigbítu. Připomeňme jeho působení v kapelách Flamengo, s níž natočil oceňované album “Kuře v hodinkách”, Blue Effect kytaristy Radima Hladíka nebo ETC ve které strávil většinu své kariéry. Svou zatím poslední nahrávku “Jednou tě potkám” ale natočil s formací Blue Shadows Petra Ostrouchova.

Mezi největší Mišíkovy hity patří například “Stříhali dohola malého chlapečka”, “Variace na renesanční téma” nebo “Obelisk”.

Přejeme Vladimírovi aby se zdraví zlepšilo a užíval si odpočinku!!

Titulní foto Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X