Legendární Vitacit příjemně potěšil své fanoušky online koncertem

Po několika měsíční nedobrovolné a stále přetrvávající pauze, připomněla legendární skupina Vitacit svým fanouškům, že metal stále žije a neumírá!

V sobotu, 13. února pod záštitou a v prostorách firmy Koncertservis působící v oblasti poskytování technického zabezpečení kulturních a společenských akcí, odehrála skupina VITACIT online koncert s názvem “Koncert pro radost”.

Od posledního živého hraní Vitacitu na veřejnosti, uběhla řada měsíců, od té doby, si partička rockerů kromě několika společných zkoušek takříkajíc pořádně nehrábla do strun a když přišla nabídka k online vystoupení, tak ani na chvíli neváhali aby mohli potěšit své fanoušky v této hodně špatné době.

Online přenos probíhal v sestavě Luděk Adámek, Petr ‘Eda‘ Kocour, Honza ‘ACE‘ Bouška a Honza Nezval v čele s Danem Horynou na jehož bedra padl úkol převzít i roli za nepřítomného Fanyho Stehlíka, kterého na poslední chvíli skolila chřipková viróza, a stát se tak jediným tahounem za mikrofonem o který se s Fanym běžně dělí. Přesto že se před samotným koncertem Dan netajil malou nervozitou, tak stejně jako i ostatní členové kapely prokázal, že je profesionálem každým coulem a nečekané situace umí dát levou zadní.

I když stream není pro mnohé tím pravým ořechovým a fanoušci by rádi poslouchali rock metalové legendy před podiem, protože přímý kontakt s kapelou nic nenahradí, tak si sledující mohli díky online přenosu ve svých domovech a hlavně díky skvělému výkonu celé kapely vychutnat hudební nářez, ve kterém zazněla řada známý skladeb, které příjemně potěšily.

V zákulisí Dan Horyna poodhalil, že skupina Vitacit v současné době pracuje na nových věcech a v průběhu roku bychom se mohli dočkat i nějakého toho maxi singlu a když se zadaří, tak na sklonku roku možná po neskutečně dlouhých letech i nového alba, každopádně partička ostřílených rockerů nikam nespěchá protože chce na svět přivést kvalitní a plnohodnotnou desku.

Skvělou práci během sobotního večera odvedl také celý tým Koncertservisu který online přenos na facebook zajišťoval, i zde byla znát velmi profesionální úroveň lidí kteří se ocitli stejně jako většina kapel v hlubokém propadlišti kulturního života, odříznuti od všeho co celý život s láskou dělají.

K natáčení online koncertu na který se můžete podívat ZDE, byla přizvána i naše redakce za což patří všem pořádajícím a účinkujícím velké díky!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X