Všechno bude jako dřív zpívají THE HEATHROW v novém singlu

Před čtyřmi lety založená, pětičlenná partička mladých rockerů z Benešova u Prahy “The Heathrow”, představuje svůj nový video singl “Všechno bude jako dřív”

Prosadit se na rockové scéně, není vůbec jednoduché a v dnešní době, která kultuře vůbec nepřeje, to platí dvojnásob ale jsou kapely, které se nevzdávají a snaží se ukázat, že mají co nabídnout, mezi ně patří také mladá skupina THE HEATHROW z Benešova u Prahy pohybující se na pomezí moderního rocku a metalu, která představuje nový video singl právě o dnešní době vypovídající.

Partička rockerů jejíž vznik se datuje k roku 2017, si během svého krátkého působení a nedobrovolné covid pauze, stačila projít několika personálními změnami, po těchto peripetiích se ale z formovala do složení, které jim jak se zdá, sedlo jako prdel na hrnec a v “nové” sestavě Radek Chmel (zpěv), Jan Vyskočil (bicí),  František Škoula (kytara, zpěv) Lukáš Vondrák (kytara), Aleš Valenta (basa), vypustila novinku “Všechno bude jako dřív”.

Píseň jejímž autorem je jeden ze zákládajících členů kapely, hráč na bicí Jan Vyskočil, začala vznikat v létě loňského roku a definitivní podobu dostala po příchodu zpěváka Radka Chmela. Singl byl nahrán letos v lednu ve studiu Leo Holana který se ujal i debutového videoklipu coby scénárista a režisér.

“Text vypovídá o dnešní covidové době. Změní se postupem času vše k lepšímu nebo budeme muset vzít budoucnost pevně do svých rukou? Trochu se bojím toho, co se bude v budoucnu dít. Ale všichni bychom si přáli, aby bylo vše, jako dřív… To všechno ukáže čas”, komentuje text písně její autor Jan Vyskočil.

O proti prvopočáteční tvorbě, singlech Nevěřim a Restart či Sever a Jih též doplněných o videa, je právě prezentovaná novinka “Všechno bude jako dřív”, velkým skokem v před a pokud mladým rockerům elán a nasazení vydrží, tak by jsme se mohli v budoucnu dočkat na rockové scéně plnohodnotné muziky.

  1. […] kapel. Jednou z nich je pětičlenná partička mladých nadějných rockerů z Benešova u Prahy The Heatrow o které jsme zde v nedávné době […]

  2. […] u Prahy The Heatrow. Na tuhle partičku jsem byl obzvlášť zvědavý protože jejich video singl (“Všechno bude jako dřív”) který vydali v květnu letošního roku, vyslal signál že by se mohlo jednat o oživení naší […]

  3. […] u Prahy The Heatrow. Na tuhle partičku jsem byl obzvlášť zvědavý protože jejich video singl (“Všechno bude jako dřív”) který vydali v květnu letošního roku, vyslal signál že by se mohlo jednat o oživení naší […]

  4. […] singl, byl stejně jako ten předchozí “Všechno bude jako dřív”, natočen ve studiu Leo Holana. Videoklip ve kterém byly použity záběry z vystoupení ve […]

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X