Kapela The Heathrow představila videoklip k singlu “Všichni Povstanem”

Mladí rockeři z Benešova u Prahy “The Heathrow”, představují svůj nový videoklip ke staronovému singlu “Všichni Povstanem”

Skupina The Heathrow nezahálí a jde si tvrdě za svým, kromě vystupování na lokálních hudebních akcích a účasti v soutěži Středočeská Skutečná liga 2021 která je určená neprofesionálním kapelám ve které skupina v současné době postoupila do semifinále, stihla natočit svůj druhý videoklip.

“Všichni Povstanem” je skladba z roku 2018, autorem melodie a refrénu je kytarista František Škoula který k ní posléze společně s Honzou Vyskočilem dopsal celý text. Po příchodu nového zpěváka Radka Chmela v srpnu 2020 píseň prošla oživením refrénu a po drobných textových úpravách ve studiu dostala nynější podobu kterou si můžete poslechnout v novém videoklipu.

“Tento song je o přátelství.. Kdysi jsme se totiž v kapele hrozně hádali a vypadalo to, že se možná už ani nikdy nesejdeme. Ale my jsme to zlaté rouno nakonec našli a bylo líp. Člověk si následně po takových hádkách uvědomí, že mu to něco vzalo, ale i něco dalo. Že je vlastně po tom všem silnější a ví, že není nikdy sám. Má kolem sebe spoustu přátel” říká Honza Vyskočil.

Staronový singl, byl stejně jako ten předchozí “Všechno bude jako dřív”, natočen ve studiu Leo Holana. Videoklip ve kterém byly použity záběry z vystoupení ve Zruči nad Sázavou, natočil společný přítel pětice muzikantů, Michael Maidr.

Pokud se vám kapela i tento song líbí, tak můžete zavítat na festiválek Rockové Dunění v Krhanicích u Benešova kde 18. září 2021 vystoupí nebo skupinu můžete podpořit na již zmiňovaném semifinále soutěže Středočeská Skutečná liga 2021  které se uskuteční 19.září 2021 v Hořovicích (Zámek Hořovice).

Současní členové: Radek Chmel (hlavní zpěv), František Škoula (kytara, zpěv), Aleš Valenta (basová kytara), Lukáš Vondrák (kytara), Jan Vyskočil (bicí)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X