Soupiska SYMBOLIC Festu 2020 je uzavřena! Headlinery jsou BRUTALITY a ARTILLERY!

SYMBOLIC OPEN AIR má splněno, line-up pro ročník 2020, je kompletní. Headlinery jsou BRUTALITY a ARTILLERY!

SYMBOLIC OPEN AIR který nově zakotví v obci Topolná u Uherského Hradiště na místě nazývaném “Bůrovce” které dle slov organizátorů předčí ve všech směrech areál ve Třech Dvorech u Kolína kde se doposud konaly všechny předcházející ročníky, nabídne ve dnech  1. – 4.7. 2020, přes padesát kapel.

Návštěvníkům nového moravského areálu se bude servírovat ta nejtvrdší muziku v podobě death, black, thrash metalu a mnoha dalších stylů. V mnoha případech hrábnou do strun legendy co tu opravdu JEN TAK nehrají a v naší kotlině je nelze vidět ob týden, o kapely které vzbuzují zasloužený respekt.

Hlavními headlinerem čtvrtého ročníku, je americká dlouholetá opora death metalu založená v roce 1988 ve floridské Tampě, formace BRUTALITY. V současné době tuto Death Metalovou tvoří zpěvák Scott Reigel, zpěvák a baskytarista Jeff Acres, kytarista Jay Fernandez a bubeník  Ronnie Parmer.

Druhým headlinerem pro příští SYMBOLICký ročník v soupisce SYMBOLIC OPEN AIR 2020 je legendární Dánská Thrash metalová formace ARTILLERY působící na scéně neskutečných 37 let. Vznik této kapely je datován rokem 1982!!! Ale i dalších padesát jmen v soupisce včetně domácí scény stojí zato!

Cílem festivalu SYMBOLIC OPEN AIR je od jeho vzniku připravovat neobyčejný festival který nenabízí stokrát viděné či slyšené a to se opět podařilo.

Vstupenky zakoupíte v SYMBOLICkém e-shopu.
Více info na symbolic.cz

Potvrzené kapely pro ročník 2020!

 

1 Komentář
  1. […] School Death Metal festival SYMBOLIC který měl 1. – 4.7. 2020 nově zakotvit v obci Topolná u Uherského Hradiště na místě nazývaném “Bůrovce” a nahradit tak areál ve Třech Dvorech u Kolína kde se […]

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X