SCORPIONS zveřejnili oficiální videoklip k novému singlu „Peacemaker“

Kapela Scorpions působí na scéně již od roku 1965 rozhodně není za zenitem, nyní totiž ikony německého rocku představili nový singl s názvem „Peacemaker“

SCORPIONS zveřejnili oficiální videoklip ke svému novému singlu „Peacemaker“. Skladba, která obsahuje hudbu kytaristy Rudolfa Schenkera a baskytaristy Pawela Maciwody a text zpěváka Klause Meineho, je převzata z 19. studiového alba kapely „Rock Believer“ , které má vyjít 25. února 2022, na něj pak bude navazovat i stejnojmenné světové turné, v jehož rámci se kapela zastaví 26. května i v pražské O2 aréně.

SCORPIONS jsou německou rockovou kapelou číslo jedna a jednou z nejvýznamnějších rockových kapel posledních desetiletí. Do dnešního dne prodali více než 120 milionů desek, odehráli přes 5000 koncertů a vytvořili nadčasovou klasiku se svým legendárním singlem „Wind Of Change“, který ovládl hitparády po celém světě.

Následovalo nespočet ocenění, hvězda na hollywoodském Rockovém chodníku slávy a další hity jako „Rock You Like A Hurricane“, „Still Loving You“ a mnoho dalších. Jejich předchozí úspěchy působivě podtrhují vliv, který v rockovém světě mají.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X