Německá hardrocková kapela 80. let ROSY VISTA je zpět!

První německá ryze dívčí hardrocková kapela ROSY VISTA která se v osmdesátých letech minulého století prohnala přes naše území, aby se v závěru osmé dekády na téměř třicet let (s dočasným několikaletým probuzením v roce 2002) odmlčela, je zpět!

Skupina působila v letech 1984 -1989 a během těchto pěti let vydaly jeden demáč, jedno EP a několik singlů. Kromě toho rockerky vystupovali na řadě velkolepých koncertů společně s legendami jako Uriah Heep, Joe Cocker, Earth Band Manfred Mann a Mötley Crüe.Rosy

V druhé polovině osmdesátých let absolvovala veleúspěšné turné s českou heavymetalovou legendou Citron a po 33 letech se opět potkají na jednom pódiu, protože se stanou součástí dvou koncertů v rámci SOUBOJ REBELŮ TOUR 2019.

ROSY VISTA v něžně drsném podání se vrací dokonce téměř v totožné sestavě, pouze na postu baskytaristky došlo ke změně a po téměř 35 letech kapela vydala comebackovou desku „Unbelievable“, která spatřila světlo světa 8. února 2019!

Nenechte ujít koncert 5. dubna v ostravské RT Torax Areně a 28. dubna ve Foru Karlín v Praze! Vstupenky můžete zakoupit v předprodejních sítích TicketPortal, TicketMaster a TisketStream za 590 Kč.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X