Na Prahu se řítí rocková show Rock Meets Classic

Do české metropole se chystá světově úspěšná rocková show Rock Meets Classic. Ta kombinuje rockovou kapelu se symfonickým orchestrem a hned několika hvězdami rockové scény.

Návštěvníci se dočkají Francise Rossiho z kapely Status Quo, Michaela Sadlera z formace Saga i zástupců kapel Gotthard, Supertramp a The Hooters.

Jedinečná show Rock Meets Classic zavítá do české metropole 21. dubna 2018, kdy se představí v O2 areně. Návštěvníkům nabídne unikátní propojení plnohodnotného symfonického orchestru s kapelou a show plnou rockových legend. Do České republiky zavítá projekt vůbec poprvé.

Show, které se v minulosti účastnili osobnosti jako Ian Gillan z Deep Purple, Alice Cooper či Don Felder z Eagles se vrací s neméně zvučnými jmény světové rockové scény. Kdo tedy přesně dorazí spolu s orchestrem a kapelou do Prahy? Návštěvníci se mohou těšit na zakládajícího člena a kytaristu legendárních Status Quo Francise Rossiho. Hned dva své členy vyšle do Prahy švýcarská kapela Gotthard. Budou jimi kytarista Leo Leoni a zpěvák Nic Maeder, jenž v čele skupiny nahradil tragicky zesnulého Steva Lea.

Do české metropole zavítají rovněž John Helliwell a Jesse Siebenberg z britské kapely Supertramp, jejíž singl Breakfast patří mezi rockové evergreeny. Chybět nebude ani hlavní zpěvák americké legendární formace The Hooters, která se proslavila písněmi jako Johnny BAnd We Danced a All You ZombiesEric Bazilian. Ti všichni spojí síly ještě s Michaelem Sadlerem ze skupiny Saga.

Vstupenky na koncert, který v minulosti navštívilo již několik milionů fanoušků, jsou k dostání v internetovém předprodeji. Zájemci je seženou v cenovém rozmezí od 1 290 do 2 990 korun.

 

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X