Ze Sadské přišla smutná zpráva, festival ROCK OF SADSKÁ letos nebude

Od realizačního týmu našeho partnerského festivalu Rock of Sadská, přišlo rozhodnutí, která žádného rockera nepotěší. Rock metalový svátek se přesouvá na rok 2022

Festival, který se měl tradičně uskutečnit 20-21. 8. 2021 u přírodního jezera v Sadské, jeho pořadatelé opět přeložili na příští rok. Nový termín festivalu, proslulého vytříbeným programem, složeným z tuzemských i zahraničních kapel rock metalové scény, byl stanoven na 19-20. SRPNA 2022.

V Sadské se do poslední chvíle vyčkávalo a rozhodovalo, ale plán Ministerstva kultury ČR na obnovení kulturního života, neumožňuje festival jakým je Rock of Sadská, uspořádat v plném rozsahu. V záloze bylo sice připraveno několik záložních scénářů, ale díky nastavenému rozvolňování a některým, doposud nevyjasněným podmínkám, ustoupil organizační tým ROS i od nich.

“Odmítáme třídit návštěvníky na testované a netestované, očkované a neočkované. Odmítáme sbírat osobní data a ty poskytovat státním institucím, odmítáme udávat návštěvníky hygieně”, to je stanovisko ze Sadské.

Přesun znamená pro celý realizační tým obrovský smutek, další rok bez fanoušků a fanoušci bez živé hudby na jejich festivalu, další rok bez toho, co s láskou dělají. Rok, který téměř vymazal živou hudbu z našich životů.

Se všemi hlavními interprety z letošního ročníku, jsou pořadatelé v kontaktu a řeší jejich účast v roce 2022. Vstupenky zakoupené na rok 2020, resp. 2021 zůstávají v platnosti na další rok a pokud si vstupenky ponecháte, vyjádříte tím festivalu velkou podporu.

Oficiální oznámení o zrušení a přesunutí ROCK OF SADSKÁ a bližší informace, najdete v brzké době na FB stránce festivalu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X