Vyhlášený festival Rock of Sadská pořádá protestní jízdu za Svobodu

Vyhlášený rockový festival ROCK OF SADSKÁ pořádá protestní jízdu proti vládním opatřením, šikanování lidí, nesmyslným restrikcím a chaotickým nařízením

Jízda za Svobodu se uskuteční 5. dubna a bude prolínat města Poděbrady, Nymburk a Sadská. Datum a čas je vybrán záměrně na Velikonoční pondělí, jako symbol ničených Velikonočních svátků, vládou ČR.

“Přidáváme se touto formou k protestu, proti kriminálnímu jednání naší vlády, proti šikanování lidí, nesmyslným restrikcím a chaotickým nařízením. Vláda nám sebrala již druhé velikonoce, tisíce lidí poslala na pracovní úřady, dětem sebrala rok vzdělávání a dětství, systematicky nás posílá do dluhové pasti, a to z důvodů prospěchářství premiéra a jeho zkorumpovaných učňů, superministra obchodu a dopravy, ministra vnitra , který jako bonus nechá seřezat slušné občany této republiky,” je uvedeno v události na facebookovém profilu festivalu.

Organizátoři festivalu také poukazují kulturní život, “Vláda společně s ministrem kultury totálně zlikvidovala kulturní život, umělce, pořadatele kulturních akcí!”

Přesto že se organizátoři festivalu v Sadské rozhodli dát najevo svou rozhořčenost, tak COVID-19 respektují a nepodceňují a proto bude tato protestní jízda i úctou za zemřelé kamarády kteří této nemoci podlehli.

Co se týče samotného festivalu ROCK OF SADSKÁ 2021, tak ten je dle slov jednoho z hlavních pořadatelů Zdeňka Otty připraven včetně proticovidových opatření. Otázkou zůstává zda se dostaví zahraniční kapely v případě restrikcí a uzavření hranic. Je připravena jak klasická varianta tak jak všichni znají, tak i varianta Covidová – omezená jednodenní. Zajištěna je mobilní testovací laboratoř z projektu Cesta ze tmy . Vstupenky z roku 2020, jsou platné pro rok 2021, říká Zdeněk Otta.

Více informací o jízdě ke které se přidává i REGIOLIST MUSIC, najdete v události na facebookové stránce festivalu JÍZDA ZA SVOBODU

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X