Festival ROCK MAJÁLES má svého headlinera a v záloze náhradní termín

Jeden ze tří největších open-air rockových festivalů na Vysočině v Bystřici nad Pernštejnem  ROCK MAJÁLES, má svého headlinera ale je připraven na přesun termínu

Jubilejní 10. ročník rockového festivalu ROCK MAJÁLES (původně ROCKOVÝ MAJÁLES – Zubří země), který se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil v polovině září loňského roku byl a stále je, posledním velkou hudební akcí kterou  si mohli fanoušci rockové muziky užít, poté areály utichly a nastala doba nejen kulturního temna a nejistoty která bohužel přetrvává do dnes.

Organizátoři festivalu nabízející kvalitní rockovou muziku, ale i pohodovou a přátelskou atmosféru v naději že by se mohlo blýsknout na lepší časy, již začátkem února představili prvního headlinera jedenáctého ročníku, který by se měl uskutečnit 29. května 2021, skupinu WALDA GANG a následně další kapely jako SEBASTIEN, ALIA TEMPORA, DE BILL HEADS, ROXOR, BASTARD nebo MAYDAY které jsou připraveny v příjemném přírodním prostředím sportovního areálu, rozpoutat pořádnou rock metalovou smršť.

Do prodeje bylo zatím uvolněno 500 kusů vstupenek v hodnotě 300 Kč které můžete zakoupit zde: www.smsticket.cz/vstupenky/24165-rock-majales-2021     V případě že by se letošní květnový termín festivalu na Vysočině nevyhnul přesunutí stejně jako tomu bylo v loňském roce, je připraven opět náhradní zářijový termín.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X