V srpnu se na třech stagích uskuteční odlehčená verze festivalu Rock for People!

ROCK FOR PEOPLE BUDE!

V areálu královéhradeckého festivalparku proběhne ve dnech 13. – 14. srpna 2021 dvoudenní festival ROCK FOR PEOPLE HOPE jako náhrada za kvůli covidovým restrikcím zrušený velký Rock for People

Dvoudenní „odlehčená verze“ již dvakrát odloženého festivalu Rock for People se bude za účasti zahraničních i domácích interpretů konat v areálu Festivalparku na třech pódiích.

Slovo Hope v názvu festivalu není náhodné. Je vyjádřením naděje, že se kulturní život brzy vrátí do normálu a vyčerpávající období pandemie pomalu skončí. Rock for People Hope je tak opatrnou oslavou s omezenou kapacitou.

Na Rock for People se vrací švédská rocková legenda The Hives, dorazí italský objev roku a vítěz Eurovision Song Contest Måneskin, post hardcorová formace Imminence, německá indie rocková pětka Leoniden, marseillský metalcore Landmvrks a australské elektro-industriální duo Skynd. Z Francie přijedou také rockeři Halflives, z Německa se do Festivalparku chystají metalcorové projekty GHØSTKID a Venues.

Z české scény se představí indie rockeři I Love You Honey Bunny, rock’n’roll v podání Deaf Heart, elektro-pop Domi, na scénu navrátivší se Evelynne a post-hardcore Brando’s Eyes. Další vystupující budou postupně oznamováni.

Kromě hudby čeká návštěvníky bohatý doprovodný program – art stage s diskuzemi a performance, eko-městečko s představením neziskových organizací, nově upravené prostory Festivalparku, pestrý street food, pivo od lokálních i větších pivovarů, možnost parkování i kempování.

Klasický festival Rock for People, který se měl v červnu uskutečnit v Hradci Králové, byl posunut na 16. až 18. června 2022. Festival se na bývalém vojenském letišti který v minulých letech navštěvovalo přes 20.000 příznivců převážně rockové hudby se koná od roku 2007.

Kapacita festivalu  je vzhledem k aktuální situaci omezená, proto na nic nečekej!  V případě zrušení akce garantuje 100% vrácení peněz za vstupenku.
Všechny ceny, včetně kempu a parkingu najdete na webu www.rockforpeople.cz

Předprodej dvoudenní vstupenky za 1490 Kč startuje v síti GoOut ve středu 23. června 2021.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X