Na tuzemskou scénu míří nový black/death metalový projekt RAVENOIR

Na domácí metalovou scénu míří nový projekt RAVENOIR který potěší všechny black a death metalové nadšence. Strůjcem projektu, je člen skupiny ROOT, Alesh AD Dostál

Na začátku letošního roku, položil kreativní český muzikant, rodák ze Studénky, člen black metalové legendy ROOT, do jejíž řad se po mnoha letech v roce 2014 vrátil a kde je také autorem biografie Temné kořeny, Alesh AD (vlastním jménem Aleš Dostál), základní kámen k novému projektu RAVENOIR

Tvorba nově vznikající formace se bude ubírat směrem k black a death metalu. V současné době se intenzivně pracuje na materiálu pro debutové album, které by mělo nést název “The Darkest Flame Of Eternal Blasphemy” a kterému bude pravděpodobně předcházet několik promo singlů.

Zajímavá je i sestava která ze které se nový projekt skládá. Aleše doplňuje jeho spoluhráč z Root Igor Hubík, na kytaru bude hrát sekerník z Debustrolu Önslaughterza bicí soupravu usedne Patrik Sas působící v doprovodné kapele Kamila Střihavky LEADERS!

RAVENOIR není Alešovým prvním počinem, v hudebních kruzích je velmi ceněný jeho rockově elektronický projekt The Squirm z roku 2010. Tak se nechme překvapit jaký bude ten metalový v podání ostřílených muzikantů.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X