Metalová ikona RAGE představila v nové sestavě nový singl a video!

Novou sestavu RAGE můžete vidět a slyšet poprvé ve videoklipu „The Price Of War 2.0“

RAGE přichází v době corona krize se dvěma novinkami! Jak už všichni víme, kytarista Marcos Rodriguez opustil kapelu. Zpěvák a baskytarista Peavy Wagner tedy povolal do zbraně hned dva nové mistry strun. První z nich, Stefan Weber (ex-Axxis), byl představen v květnu.

Nyní skupina představuje svého druhého nového člena. Je jím Jean Bormann (dříve – Angelic, Rage & Ruins). Vedle Peavyho je v kapele nadále bubeník Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos.

Peavy to komentuje: „Už nějakou dobu jsem chtěl, aby byli RAGE opět kvartetem, se dvěma kytaristy, jak jsme bývali v dobách „Black In Mind“ a „End Of All Days“. Poté, co se Marcos vrátil na Tenerife a následně již tedy nebyl k dispozici, využil jsem tuto příležitost k zařazení dvou mladých kytaristů.“

Peavy říká: „Jak je z klipu zřejmé, Stefan a Jean se navzájem dokonale doplňují. Jsou oba mladí a přinášejí do kapely hodně čerstvé energie. Tento song jsme pro naše video vybrali záměrně, protože jsme chtěli oživit zvuk éry Black In Mind. Rage zase bude znít tak heavy a řízně, jako my v té písni.“

Skutečnost, že RAGE již pracují na novém materiálu, jen dokazuje, jak dobře do sebe nová sestava zapadla, jak na hudební, tak na osobní úrovni.

Peavy dodává: „Protože v tuto chvíli nejsme schopni ze zřejmých důvodů dělat žádné koncerty, a kluci přímo srší energií, využíváme tuto jejich sílu k práci na nových nápadech, které bychom mohli vydat příští rok!“

RAGE se ve své nové sestavě a s novým materiálem představí na METALFESTU 2021 v PLZNI, v amfiteátru Lochotín (3. – 6. 6. 2021)!

Již zakoupené vstupenky na METALFEST 2020 zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!

Festivalové, 4denní permanentky, jsou k dostání na stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X