PROPAGACE A MEDIÁLNÍ SPOLUPRÁCE

CHCETE NA PORTÁLU REGIOLIST MUSIC PROPAGOVAT SVOU KAPELU, KONCERT, FESTIVAL A DALŠÍ HUDEBNÍ AKCE? TAK JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

REGIOLIST MUSIC zveřejní tiskové zprávy, akce, plakáty, po dohodě i bannery.

MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

V případě mediálního partnerství REGIOLIST MUSIC poskytne: 1) Bezplatné zveřejnění tiskových zpráv týkajících vaší hudebního akce 2) Umístění reklamního banneru zdarma (místo umístění banneru zvolí redakce)  3) Propagaci akce na sociální síti Facebook 4) Pokud se Regiolist Music zúčastní vaší akce tak fotoreport a report po akci samozřejmostí.

Od mediálního partnera REGIOLIST MUSIC očekává: 1) Viditelné a čitelné logo hudebního portálu REGIOLIST MUSIC na všech propagačních a reklamních materiálech dané akce 2) Logo s proklikem na stránkách festivalu nebo události 3) Udělení akreditace/fotopasu pro REGIOLIST MUSIC který umožňuje neomezený pohyb v prostorách konané akce za účelem pořízení fotografií.

Jak by měla tisková zpráva vypadat?

Ideálně tak, aby s nasazením článků a obrázků bylo co nejméně starostí. Tisková zpráva by měla mít optimální délku, protože v dnešní uspěchané době málokdo přečte třístránkový elaborát s podrobnou historií všech vystupujících kapel. Ideální délka je jedna strana formátu A4 běžným písmem, tiskovka může být i kratší.

REGIOLIST MUSIC nebude v tiskových zprávách opravovat pravopis, tak že zprávy s chybným pravopisem zveřejňovány nebudu. Důležité je i dodržování základních zásad týkajících se zejména mezer. Pište jednoduše, bez vychytávek, bez vložených tabulek, log v tiskových zprávách. Foto v min rozlišení 1200px přiložte zvlášť.

REGIOLIST MUSIC se nebrání žádné formě spolupráce, určitě se dohodneme.

LOGA PRO PARTNERY

 

dowland verze 1
dowland verze 2

X