Pardubické uskupení PROMILE slaví dvacítku a chystá vypečený večírek

4. září 2020 to bylo přesně 20 let, co se začala psát historie Pardubického uskupení PROMILE. Při této příležitosti chystá tato partička oslavu v Chrudimském R KLUBU

PROMILE jest česká kapela, která se začala utvářet na podzim roku 2000. Myšlenku o hudebním tělese začali realizovat baskytarista Jan “Bart”Bartoš který je v současné době také členem skupin Alkehol a Törr dále Petr Sedmák (kytara) a Aleš Zeman (bicí) s odhodláním, hrát rockec s vlastní tvorbou.

Skupina Promile jejíž styl bývá charakterizován jako punk-rock-metal, prošla během svého vývoje mnohačetnými změnami v sestavě která se ustálila na trojici BART (baskytara, zpěv, sbory), BOGAS (kytara, sbory), CIHLA (bicí). Během své existence ale rozhodně nezahálela, na kontě má dvě vydaná EP, tři singly a pět cédéček, to poslední „HOHEHO: Pošli to dál“ v roce 2015.

K dvacátému výročí své existence, skupina naplánovala na pátek 9. října 2020 v chrudimském R Klubu slavnostní dle členů skupiny “vypečený” večírek. Jako hosté tady vystoupí skupiny ALŽBĚTA, PARAGRAF 219 a PAVILON 9.

Dále se můžete těšit na spoustu dalších gratulantů, person a figur. Zazní písně nové, starší i prastaré a to v různých formacích s různými hosty tak že je na co se těšit. Večírek začíná v 18:00 hod!!!

Informace k akci bude skupina postupně dodávat, takže sledujte její znovuobnovené  webové stránky nebo facebookové stránky

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X