Pražský koncert HELLOWEEN se překládá na jaro 2022!

Jak se dalo předvídat, kvůli Covid–19 sjednocená rozšířená sestava německých metalurgů HELLOWEEN, odložila své evropské turné na jaro 2022

“UNITED FORCES TOUR 2022” nebude jen skvělým zážitkem z HELLOWEEN, ale fanoušci si navíc budou moci užít také švédské metalové kladivo HAMMERFALL které HELLOWEEN pozvali, aby se k nim na turné připojili.

Obě kapely budou mít ve svých zavazadlech zbrusu nová alba a evropští fanoušci si budou moci nové písničky poslechnout naživo vůbec poprvé právě na UNITED FORCES TOUR 2022. V březnu, dubnu a květnu 2022 se budou dohánět dva roky abstinování od pořádných metalových parties!

HELLOWEEN vydávají své nové album se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je krásná vzpomínka na všechny epochy historie kapely. To už je senzace sama o sobě, ale také HAMMERFALL jsou připraveni vydat zcela novou desku před začátkem turné.

Nový termín pražského koncertu je 23. dubna 2022. Vstupenky na pražský koncert v O2 aréně zakoupené na původní termín koncertu (15. 10. 2020) nebo náhradní (5. 5. 2021) termín zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky stále najdete v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X