PRAVIDLA

Kopírování a šíření obsahu pouze se svolením se svolením provozovatele REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz). Na webu nejsou umístěny ani nahrány žádná hudební díla, tento web na ně pouze odkazuje.

Svým přístupem na web „ REGIOLIST MUSIC“ (https://www.regiolist.cz/ – dále jen „ REGIOLIST ! MUSIC“) souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte web „ REGIOLIST ! MUSIC“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním webu „ REGIOLIST ! MUSIC“ s nimi souhlasíte.

Nebudete činit nic, co by mohlo ohrozit provoz webu „ REGIOLIST ! MUSIC“, jakkoliv poškodit jeho systém a správnou funkčnost. Jakékoliv úpravy profilu, které nejsou přímo připravené v administraci profilu, jsou zakázané. Případné nalezené chyby v systému nahlásíte provozovateli a nebudete je zneužívat.

Informace / Kalendář akcí

Všechny informace uvedené v našem „Kalendáři akcí“ jsou bez záruky. Všechny informace jsou čerpány z veřejných zdrojů, jakými jsou např. internetové stránky, kluby nebo profily vystupujících kapel.

Komentáře

Správa komentářů / diskuze pod jednotlivými články je zcela v kompetenci provozovatele webu „ REGIOLIST ! MUSIC“. Provozovatel webu si vyhrazuje právo smazat kterýkoli příspěvek (nebo vypnout diskuzi/komentáře), pokud obsah porušuje podmínky webu, či pokud to uzná za vhodné.

REGIOLIST ! MUSIC nikdy necenzuruje žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti správci REGIOLIST ! MUSIC máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.

Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení.

X