POWERWOLF uvolnili nové hudební video pro „Dancing With The Dead“

Powerwolf opět vylepšili ante, tentokrát s královským hudebním videem „Dancing With the Dead“ převzatým z jejich připravovaného alba Call of the Wild .

Rok 2021 je opět zcela pod kouzlem vlků. S oznámením jejich nového studiového studia Call Of The Wild velekněží heavy metalu POWERWOLF rozvířili nejen mezinárodní scénu.

Druhý singl z připravovaného alba který nese název “Dancing With The Dead” opět podtrhuje schopnosti pro čistý a krvavý heavy metal.

Doprovodný filmový hudební videoklip s Attilovými strhujícími vokály a neodolatelnými riffy, předvádí vizuální sílu německých POWERWOLF ! Video inscenuje divoký tanec s mrtvými.

Pokud jste to ještě neudělali, podívejte se na první hudební video “Demons Are A Girl’s Best Friend” s nádhernou Alissou White-Gluz z ARCH ENEMY .

Mistrovské dílo, které vzniklo opět ve spolupráci se ctihodnou producentskou dvojicí Jens Bogren a Joost van den Broek, otevře 16. července 2021 novou kapitolu v historii kapely.

Na podporu svého nadcházejícího alba, vyrazí metaloví vlci do světa a nevynechají ani Českou republiku. Do Tipsport Arény v Praze, POWERWOLF dorazí  17. října 2021!

Prodej vstupenek na koncert na webu www.mastersofrock.cz

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X