Přípravy na letošní festival ROCK CASTLE jsou v plném proudu!

Jediný velký mezinárodní festival, který doposud nebyl přeložen na příští rok ROCK CASTLE v Moravském Krumlově, proběhne se vší parádou!

Nový rock metalový festival pod hlavičkou Pragokoncertu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ v roce 2021 bude a zde jsou aktuální informace!

Covid je na ústupu a tabulkami je přislíbeno 5.000, možná více diváků, které tento nový festival může na akci pojmout, tím pádem je i volná cesta k uspořádání jediného velkého mezinárodního festivalu, který doposud nebyl přeložen na rok 2022! Organizátoři vše intenzivně chystají, aby festival ROCK CASTLE v Moravském Krumlově od 19. do 21. 8. 2021 proběhl ve vší parádě.

Pro ty koho zajímá jak to bude na místě fungovat, když se festival konečně může konat odpovídá pořadatel takto: „My máme zato, že nemůžeme kontrolovat zdravotní stav návštěvníka, proto svým vstupem na akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky mimořádného vládního opatření, které bude v srpnu platit“.

Pokud se nic nezmění tak na soupisce najdete tyto zahraniční kapely:

Jasným headlinerem festivalu jsou švédští SABATON (Swe), dále pak vystoupí GUANO APES (Ger), KORPIKLAANI (Fin), IN EXTREMO (Ger), BODOM AFTER MIDNIGHT (Fin), THE 69 EYES (Fin), SEPTICFLESH (Gre), ARKONA (Rus), KRISIUN (Bra), BRAINSTORM (Ger), WALTARI (Fin), DRAGONY (AU), CHRIS BAY, TURMION KÄTILÖT (Fin), AD INFINITUM (Swi), MOONLIGHT HAZE (Ita), OCEAN HILLS (US), WHERE´S MY BIBLE (Fin), NOTHNEGAL (Maldives), RHEMORHA (Rus), NEVER-OPENED-DOORS (Rus).

Domácí scénu zastoupí:

ALIA TEMPORA, GATE CRASHER , FORREST JUMP, SOLAR SYSTEM, BASTARD, FLERET, 100NA100, MOTÖRGANG.

Prodej vstupenek na ROCK CASTLE se velmi slušně rozbíhá (zatím v prodeji jen přes webové kanály festivalu. Ale již brzy budou k dispozici i v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster a v lokálních předprodejích.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X