V teplickém klubu KNAK čeká fanoušky Něžná noc!

Koncertní série Dixie On the Road pokračuje! V teplickém klubu KNAK čeká fanoušky 26. června Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl, tedy Něžná noc. Nemůžete dorazit? Opět se chystá živý přenos na facebooku, youtube a webu.

Sekání dvou výrazných postav české rockové scény, zpěvačky Blanky Šrůmové (Tichá dohoda) a písničkáře Jana Sahary Hedla (Precedens, Duševní hrob), i inspirace v rocku, folku, šansonu či country, vedly k založení projektu Něžná noc.

Společný debut Neměj strach (2016) získal nominaci na cenu Anděl i ocenění Album roku časopisu Rock and Pop. Aktuální deska nese název Tak se věci mají (2018). Je více než pravděpodobné, že kromě písní Něžné noci zazní i slavné hity Šrůmové a Hedla jako Marioneta nebo Tisíc jmen.

Proč právě série Dixie On the Road? Cílem projektu je zpřístupnění tvorby českých hudebnic, hudebníků a kapel řadících se k žánrům southern rocku, country, blues, rockabilly, bluegrass, folk nebo amerikana, tedy hudebním stylům s kořeny ve Spojených státech.

Tyto styly jsou na české scéně už desítky let spojeny s živými subkulturami a životním stylem, fenoménem trampingu, skautingu a dobrodružství.

26. 6. Dixie On the Road vol.II: Jan Sahara Hedl & Blanka Šrůmová – Něžná noc KNAK Teplice

Vstupenky na koncert si můžete rezervovat na www.dixieontheroad.cz/nezna-noc

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X