Legendární hardrocková kapela NAZARETH míří do pražského Karlína

Nazareth zrekapituluje veškerou svou tvorbu během svého letošního turné a cestou zajede i do pražského Karlína a představí svůj zatím nejúplnější program v rámci 50th Anniversary Tour!

Po třikrát přeloženém termínu (původně (20.04. 2020 následně 25.10.2020 a poté 09.06. 2021)  zavítá 30.9. 2021 do pražského Fora Karlín v rámci výročního turné TATTOOED ON MY BRAIN TOUR legendární hardrocková kapela NAZARETH která tady představí své poslední již DVACÁTÉ ČTVRTÉ! studiové album Tattooed On My Brain které podle zakladatele kapely Petea Agnewa posluchače “určitě donutí vyskočit z vlastních ponožek”.

Album s pořádným názvem “Tattooed On My Brain” obsahuje ďábelský tucet písní napsaných samotnou kapelou. CD vyšlo na podzim 2018.

Od založení kapely v roce 1968 se většina jejích alb stala nesmrtelnou klasikou rocku a balada “Love Hurts” stále zůstává lídrem playlistů rádií po celém světě.
Ale Nazareth neplánují zůstat jen na tom, čeho už dosáhli. Vypalovačka “Pole to Pole”, kterou představili rádiím, potvrzuje jejich prohlášení, že album je “jedním z nejlepších v historii kapely”.

Jako předkapela vystoupí česká rocková kapela DOCTOR VICTOR která je pro Nazareth přirozenou volbou hlavně proto, že tuzemská kapela dlouhodobě spolupracuje s Danem McCaffertym, který byl frontmanem Nazareth přes čtyřicet let. Ze skupiny odešel ze zdravotních důvodů v roce 2013.

Vstupenky v sítich TICKETPORTAL.CZ a TICKETSTREAM.CZ

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X