Lídr legendárního MOTORBANDu se ve skladbě “Díky vám” zhostil role zpěváka

Motorband letos slaví 35 let existence. K tomuto výročí vydal nové album “Černá & Bílá” a nyní z něj představuje druhý videoklip ve kterém se role zpěváka, zhostil sám lídr skupiny Libor “Máča” Matejčik

Sólovou premiéru v roli zpěváka, si odbyl zakladatel, lídr a kytarista legendární skupiny MOTORBAND, Libor “Máča” Matejčik, v novém videoklipu k písni “Díky vám” z alba Černá & Bílá které spatřilo světlo světa 4. května letošního roku.

Libor Matejčik na facebookovém profilu kapely uvedl: “Touto skladbou děkuju Karlovi Adamovi, Standovi Pliskovi, Vojtovi Brázdovi, Láďovi Korbelovi a všem lidem, kteří nám věřili, ale i těm, kteří mě a Motorbandu, připravili neskutečné, tři roky trvající peklo”.

Krátká rekapitulace:

  • Skupina Motorband oznamuje, že bubeník Ivo Batoušek, zpěvák Luděk Struhař a kytarista Jan „Hans“ Jiříček ji  po vzájemné dohodě a v přátelském duchu opouštějí.
  • Situace dozrávala několik měsíců, kdy se projevily odlišné pohledy těchto skvělých hudebníků a zbytku kapely na tak důležité věci, jako je frekvence vystoupení, vzájemná komunikace, žánrová orientace a nový repertoár.
  • Libora a Karla doplňují Stanislav Pliska (bicí ), Vojta Brázda (kytara) a po krátkém působení Petra Malého v roce 2020 přichází za mikrofon zpěvák Ladislav Korbel.

01. Co Víc Si Přát (V Úctě K Tarpanům)
02. Pár Důvodů
03. Ukaž Svou Tvář
04. Můžem Se Smát
05. Vlky Půlnoc Probouzí
06. Kritik
07. Srdce Lvic
08. Dohoda Duší
09. Věřím V Sedmej Pád
10. Něžný Nájezdník
11. Dobrá Nálada
12. Díky Vám
13. Sraž Mě Znova
14. Pravda Nebo Lež
15. Nechte Mě Bejt

 

8.7
NAŠE HODNOCENÍ

Povedený text v podání lídra Libora Matejčika, je určitě příjemným překvapením nejen pro všechny skalní fanoušky MOTORBANDu. Song "Díky vám" je další z rockových balad této hudební legendy která tvoří její další etapu.

  • SKLADBA 9
  • ZPĚV 9
  • VIDEOKLIP 8
FOTO CREDIT FACEBOOK MOTORBAND
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X