Rosa

Na SYMBOLIC FESTu udeří temný smrtící kov MORTA SKULD

Tuzemský festival SYMBOLIC FEST OPEN AIR který se rok od roku dere do popředí zájmu metalových fanoušků, pilně pokračuje v tvorbě programu na 3. ročník pro rok 2019. I letos se ve Třech Dvorech u Kolína mají fans na co těšit.

Tradičně se tady chystá zdravý mix death metalu, black metalu, metalcoru a celá řada alternativních stylů a mezi velká lákadla tohoto čtyřdenního festivalu, který nabídne desítky kvalitních kapel patří bez pochyb také legendární parta amerických death metalistů kterou jste ještě nikdy nemohli vidět.

Ze spojených států na jeden jediný koncert přiletí na SYMBOLIC fest 2019 kapela MORTA SKULD. Čtveřice z Milwaukee která na scéně působí již 29 let ještě nikdy za svou existenci nenavštívila Evropu. Proto by si žádný fanoušek neměl toto exklusivní vystoupení nechat ujít. Nikde jinde kapela nevystoupí!

A co můžete od MORTA SKULD očekávat? Energií nabitou show se spoustou klasiky z alb Dying Remains, As Humanity Fades, For All Eternity stejně tak Surface až po nejnovější pecky z alba Wounds Deeper than Time vydaného v roce 2017.

Pro všechny fanoušky a návštěvníky festivalu který se uskuteční 17 – 20.7. 2019 bude zajištěna autogramiáda stejně jako u všech ostatních headlinerů festivalu kterými jsou BENEDICTION, DEMILICH, INTERMENT a GOD MACABRE a další.

Seznam potvrzených kapel pro ročník 2019 a ostatníí informace najdete na WWW.SYMBOLIC.CZ

Zdroj FOTO: FACEBOOK MORTA SKULD SYMBOLIC FEST OPEN AIR

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X