Pražská hard’n’heavy formace MetalCraft oznámila novou posilu za mikrofonem

V šestém roce existence pražské kapely MetalCraft došlo ke změně v její sestavě. Na post zpěváka přišel Mr.Steely který nahradil Honzu “Hanze” Fuhrmanna

Pražská hard’n’heavy formace MetalCraft oznámila novou posilu za mikrofonem. Po již dříve avizovaném odchodu zakládajícího Honzy „Hanze“ Fuhrmanna a po více než měsíčním tajemném mlčení, je to venku.

Novým zpěvákem, frontmanem a posilou sestavy je Mr.Steely. Zkušený a ostřílený rocker tělem i duší s nemalou muzikantskou a koncertní historií. V posledních letech známý zejména spoluprací s pražskými Judas Priest revival.

MetalCraft si novou posilu velmi pochvaluje a těší se na koncertní sezónu a na všechny, kteří se dorazí podívat a poslechnout. V plánech kapely jsou nové věci, studiový remix některých starších a ještě letos nový videoklip.

Poprvé můžete MetalCraft v nové sestavě vidět a slyšet v pátek 14. února v brněnském klubu M13 s německými Motörbläst. Pražská premiéra je pak stanovena na čtvrtek 23. dubna v kultovním klubu Kain na Žižkově se zlínskými Fireball.

MetalCraft 2020: Tom Corpse, Junior, Steely, Martin

 

TITULNÍ FOTO SACHTIKUS

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X