Nově vzniklá formace METAL FACTORY představuje svou tvorbu

Na Ostravsku vznikl nový projekt, jehož cílem je prezentovat metalovou muzikou na převážně amerických základech, nese název METAL FACTORY

Cestičku do podvědomí příznivců metalové muziky, si začala razit nově vzniklá, na pomezí melodic / power metalu se pohybující formace METAL FACTORY, která v polovině dubna oslovila fanoušky těžkého kovu svým prvním oficiálním videoklipem ke skladbě “Dirty”. Nyní MF představují druhý velmi povedený kousek, skladbu “Game Defeat All”.

Novému projektu, vdechli život dva bývalí členové legendární ostravské skupiny Salamandra, basák Jarda Pišta Sedláček a kytarista Vašek Moch ke kterým se přidal bubeník Marek Šánta (ex Ahard), trojici ostřílených muzikantů netradičně doplňují dvě hlasově obdařené zpěvačky Pavlína Mochová a Zuzka Batková.

Nová partička o sobě uvádí: “Název projektu METAL FACTORY vychází z našich životů – všichni jsme vyrostli v Ostravě a mnohdy měli co dočinění s její průmyslovou výrobou. Ostrava vždy platila za ocelové srdce České republiky. A bez jakýchkoli pochybností nás spojuje vášeň k metalové muzice”.

Oceláři ohlásili práci na dalších nahrávkách a následně i debutové desce.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X