18. ročník festivalu MASTERS OF ROCK byl oficiálně přesunut na rok 2021

Vlivem coronavirové pandemie a následných vládních omezení, nařízení a s ohledem na zdraví návštěvníků, byl 18. ročník festivalu MASTERS OF ROCK oficiálně přesunut

Organizátoři festivalu MASTERS OF ROCK oficiálně oznámili jeho nový termín.  Největší svátek metalové muziky ve střední Evropě se uskuteční od 8. do 11. července 2021 v důvěrně známém areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. 

Dobrou zprávou je to, že sestava potvrzených kapel se i po přesunutí festivalu téměř nezmění! Již v této chvíli je potvrzení od cca 90 % účinkujících!

Účast na přesunutém ročníku již opětovně potvrdily tyto kapely:

JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, AMON AMARTH, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, LORDI, LACUNA COIL, BEAST IN BLACK, ALESTORM, OOMPH!, GOTTHARD, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, HIGH ON FIRE, VISIONS OF ATLANTIS s českým symfonickým orchestrem Praha, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.

Festivalové vstupenky i nadále můžete objednávat zde: www.mastersofrock.cz/…/koncerty/2021-MASTERS-OF-ROCK a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín!

Zdroj MASTERS OF ROCK
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X