Pražskému klubu Modrá Vopice nepřestává téct do bot a vysílá další SOS!

Existenčními problémy hudebních klubů po celé naší vlasti které jednoznačně živí koncerty, neberou konce, jinak natom není ani pražský klub Modrá Vopice, ten pro svou záchranu vysílá mezi fanoušky v pořadí třetí SOS!

V pražských Vysočanech už za sebou mají dva streamové koncerty, jako první přispěchal na pomoc MERLIN s Danem Horynou a poté kapely 008 a PRASÁKŮV GAUČ a díky jim ale především fanouškům, přátelům a všem příznivcům dobré muziky, kteří tyto vydařené livestreamy finančně podpořili, se aspoň na chvíli vrátil provozovatelům klubu úsměv do tváře.

Prosba o pomoc přichází i nyní, v pátek 9. dubna od 18 hod se uskuteční další pokračování na záchranu klubu které bylo díky neustále se měnícím vládním opatřením, zákazům a příkazům přesouváno. Legendární klub a jeho volání o pomoc s podtitulem “UŽ NÁM TEČE DO BOT 03″ tentokrát podpoří mladá nastupující generace a čerstvá krev na thrashmetalové undergroundové scéně partička REFORE které v den akce vyjde očekávané debutové album.

Druhou formací která Modrou Vopici podpoří je INSISTENT hrající grindcore. Nespoutaný a zběsilý uragán, který to zbourá úplně všude, kde se ukáže. Brzy vylezou z brlohu se zbrusu novým albem.

“Za jakýkoliv příspěvek budeme rádi a dopředu za něj fanouškům děkujeme. Přispět mohou dopředu i během samotného koncertu,” vzkazují z Modré Vopice.

FB Událost: UŽ NÁM TEČE DO BOT 3

Finanční podporu můžete posílat již teď (nebo během koncertu) na číslo účtu: 1007407/5500. Do poznámky prosím uveďte ” LIVESTREAM 03 “

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X