Slovenská legenda přichází s novým albem a rockovou verzí české hymny

Fanoušci slovenské rockové legendy Metalinda se na Velikonoční pondělí dočkali nového alba od své oblíbené kapely. Kvarteto muzikantů Peter Sámel, Andy Hudák, Fero Gašparík a Peter Kollár přišlo po pětileté práci ve studiu s pořadovým albem číslo 16, nazvaným Moje hvězda žije.

První skladbou alba je hit Láska zvítězí a uzavírá ho česká hymna Kde domov můj. Na cédéčku se nachází dvacet písniček, šestnáct skladeb je zcela nových a k nim čtyři bonusy, vše jsou hymny – slovenská, česká , hymna Turčianských Teplic a hymna, kterou Metalinda nahrála pro Harley Davidson. Rocková verze České hymny vznikla na podnět českých fanoušků, kteří se zamilovali do ztvárnění slovenské hymny Nad Tatrou se blýská.

Metalinda je kapela, která se proslavila pomalými písničkami, jako například Ján Amos Džínový, Slnko nevychádzaj, Angie.. Nyní, oproti předchozím plackám kapela trochu přitvrdila, ale přibyly smyčcové nástroje – housle, viola a violoncello.

Po předposledním albu METALINDA, které bylo distribuováno netypicky s lahvemi vodky se toto bude prodávat celkem tradičně v obchodech a na internetu. Skupina s ním vyrazí i na turné 35 LET METALINDY a specifikem je i to, že cédéčko bude pokřtěno na každém jednom koncertě tohoto turné.

Album Moja hviezda žije (seznam skladeb)

1. Láska zvíťazí
2. Som tvoj upír
3. Alfa Centaury
4. Sme si súdení
5. Sám proti zlu
6. Doba umelohmotná
7. Zbav ma samoty
8. Koniec (Ešte že ťa mám)
9. Ulica
10. Otec a syn
11. Machu Picchu
12. Asi mi chýba sex
13. Krutý Rím
14. Sloboda
15. Adrenalín
16. Noc čo nemá pravidlá

BONUS: 17. Harley Davidson, 18. Hymna Turčianske Teplice, 19. Nad Tatrou sa blýska (Hymna SR), 20. Kde domov můj (Hymna ČR)

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X