Kapela Rybičky 48 přidává druhý koncert v Kolíně, první je vyprodaný

Kapela Rybičky 48 vyráží na své jarní turné POŘÁD NÁS TO BAVÍ, ke stejnojmenné desce vydané na podzim 2018. Kutnohorská čtveřice tak navazuje na své beznadějně vyprodané podzimní turné, během kterého kapela s velkým předstihem vyprodala pražskou Lucernu, nebo velkou halu Vodova v Brně.

Jak název turné napovídá, mohou se návštěvníci těšit na písně z nové desky, které doplní osvědčené, dnes již zlidovělé hity. Jako speciální host se představí skupina Civilní obrana.

S velkým předstihem byl vyprodán i koncert v Kolíně který jarní turné zahrnuje a proto bylo rozhodnuto, že Kolín bude jediným místem z jarního turné, kde bude přidán koncert. Do vstupenek na přidaný koncert se fanoušci pustili pod takovým tlakem, že na chvíli zkolaboval prodejní systém na Ticketstreamu.

8.2. PÍSEK (KD) – 9.2. ČESKÉ BUDĚJOVICE (KD Vltava) – 15.2. BRATISLAVA (Atelier Babylon (SVK) – 16.2. SVITAVY (Lidové divadlo) – 22.2. SUŠICE (Sokolovna) – 23.2. HOŘOVICE (Společenský dům) – 1.3. ZLÍN (Masters of Rock) – 2.3. FRÝDEK MÍSTEK (KD) – 8.3. ZÁBŘEH NA MORAVĚ (KD) – 9.3. PELHŘIMOV (KD Máj) – 15.3. KOLÍN (Staré Lázně) –VYPRODÁNO! – 16.3. KOLÍN (Staré Lázně) PŘIDANÝ KONCERT!

Foto: archiv Rybičky 48

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X