Loretta odmítla sdílet pódium s kapelou Ortel

Pořadatel jednodenního festivalu (Rockové léto Červenka u Litovle) který pomáhá onkologickým pacientům a jejich rodinám z celé ČR zvládnout těžké okamžiky a nabízí pomocnou ruku, konzultace, poradenství a další užitečné služby musel fanouškům oznámit zrušení vystoupení dámské kapely Loretta.

Po té, co manažer Lorrety potvrdil vystoupení na zmiňované charitativní akci, tak členky kapely zjistily, že akce se zúčastní také kapela Ortel, na základě toho proběhlo v kapele hlasování jehož výsledkem bylo, že Loretta s kapelou Ortel nebude na jedné akci vystupovat a své vystoupení zrušila.

Ke všemu se členky kapely vyjádřili na svém Facebookovém profilu..  kde se rozběhla velká diskuse která rozdělila rockové fanoušky na dva tábory.

“Není to nic proti lidem, ale proti lidskosti….distancujeme se od této kapely a tudíž pochopitelně nemůžeme sdílet stejné pódium. Pro zásadní názorový rozchod! Velmi nás to mrzí a jsme ochotné na konto onkologicky nemocných lidí přispět. Finančně. Ale hrát bohužel nemůžeme! Omlouváme se manažerovi, fanouškům a všem lidem, kteří ví, že láska a pravda musí zvítězit nad lží a nenávistí”

Komentářem pořadatele Vladimíra Vařeky:

“S manažerem bylo vše domluveno byl nadšený, že jsem kapelu Lorettu oslovil, aby vystoupila na Rockovém létě, ptal jsem se ho jestli mu nevadí kapela Ortel, která již tradičně vystupuje na této akci, řekl mi samozřejmě že vůbec nevadí”.

Omlouvám se všem fanouškům Loretty kteří si je přáli slyšet a vidět je na tomto festivalu pro dobrou věc”.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X