V Nároďáku Jaroměř se chystá druhé kolo Hot Metal Party!

Druhé kolo Hot Metal Party se blíží! 24.7.2020 se v jaroměřském Nároďáku od 18:00 hodin, sejde čtyřlístek kapel, který vás nenechá sedět v klidu!

Ve druhém kole metalové párty se představí formace SEBASTIEN která má za sebou dvě evropská turné, tři vystoupení na hlavním pódiu českého metalového festivalu MASTERS OF ROCK a účast na největším metalovém festivalu světa WACKEN OPEN AIR 2016, nebo na polském ROCK TOWER.

V těchto dnech SEBASTIEN vydávají kompilaci „Identity 2010 – 2020“, jež je tvořena nejen ze skladeb, v nichž účinkuje řada významných hudebních osobností. Jaroměřský Nároďák bude jedním z mála míst, kde se v rámci klubové scény SEBASTIEN letos představí !

Další formací bude pražská hard and heavy partička METALCRAFT která stojí pevně na základech NWOBHM s trochou glamového větru v zádech. V loňském roce oslavili svoje pětileté výročí vydáním debutového alba „Cannonball“ a v Nároďáku se představí s novou posilou za mikrofonem v podání Mr. Steelyho.

Třetím účastníkem párty je pětičlenná kapela WHATROCK která hraje svou vlastní tvorbu s českými texty. Autorské hudbě, která je inspirovaná hardrockem, blues i heavymetalem, kraluje nezaměnitelná barva hlasu zpěvačky a “frontwoman” Zdeňky Borecké. Kapela má na svém kontě nejen premiérové EP „Led a Slzy“ (2013), debutovou dlouhohrající desku „Hra s ohněm“ (2015) a několik singlů.

Čtveřici uzavírá power metalová bandu ARCHFALL která se postupem času transformovala do podoby, v níž jsou tvrdé riffy kytar v taktu s dvojšlapky protkávány melodickými vyhrávkami kláves a celé to podtrhuje hutný growl i vysoký vokál. A jelikož se kapela pomalu blíží k vydání svého debutového alba, můžete se těšit nejen na skladby z rané tvorby, ale i na některou z novinek.

Nároďák Jaroměř

Datum: 24.7.2020
Začátek: 18:00
Vstupenky: www.narodakjaromer.cz
FB událost: www.facebook.com/events

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X