Skupiny HARLEJ a KOMUNÁL ovládli amfiteátr zříceniny hradu Valečov

Podhradí skalního hradu v Českém ráji, zříceniny Valečov kde v rámci projektu Valečovské kulturní léto probíhají koncerty známých hudebních hvězd, patřilo v pátek 4.6. 2021 skupinám Harlej a Komunál

Devět měsíců čekali na to, než se zase všichni společně uvidí a budou moci dělat to, co je baví, v pátek se ve Valečově konečně dočkali! Řeč je o skupinách Harlej a Komunál které přivezli hudební zážitek situovaný do krásného prostředí v Českém ráji, Hradu Valečov v obci Boseň.

Na tento den nečekali jen kapely ale i natěšení fans kteří se do podhradí sjížděli a plnili přilehlé parkoviště již několik hodin před začátkem prvního ze dvou pátečních koncertů. Ve vzduchu byla cítit ta nepopsatelná atmosféra příznačná letním akcím pod širým nebem a do okolí rozléhající se tóny zvukové zkoušky avizovaly, že se chystá velký rockový mejdan.

Úderem dvacáté hodiny začaly všechny oči přítomných, sledovat pódium které obsadila kapela KOMUNÁL , ta do publika začala okamžitě ládovat jednu skladbu za druhou ze své dosavadní tvorby. Přítomní fanoušci v amfiteátru a nejen ti nejskalnější se okamžitě přidávali a zpívali jedním hlasem písně, které neměli po mnoho měsíců možnost na živo slyšet.

Luboš Suchánek který s publikem dokáže skvěle komunikovat, rozproudil se svou formací za zády krev v žilách každému divákovi v hledišti. Po vystoupení v teplém letním večeru, se následně osazenstvo z Chlumce nad Cidlinou s úsměvem na tváři věnovalo fanouškům, podepisovalo se a fotilo.

“250 dní bez koncertu a dneska konečně začínáme. Těším se jak malej Jarda” to avizoval na svém facebookovém profilu kapelník a kytarista Tonda Rauer skupiny HARLEJ která vystoupila po skupině Komunál. Že se netěšil jen Toník ale i ostatní z oblíbené partičky, bylo znát hned při prvních tonech. 

Ty, kteří dorazili na zahájení již 22. ročníku Valečovského léta 2021, odměnila skupina Harlej skvělým koncertem ve kterém zazněly oblíbené pecky které všem očividně moc chyběly, odměnou pro všechny bylo ale také krásné počasí, které si sebou fans i kapely pod Valečov přivezli.

Atmosféra koncertů pod širým nebem, to je něco, co nemůže omrzet žádného fanouška ani muzikanta a obě formace tady potvrdily, že stálých a věrných ale i nových příznivců které si dokáží získat a pro které jsou nevyhasínajícími hvězdami mají nespočet.

Přesto, že ještě v květnu situace nedovolovala uspořádat žádné koncerty, tak organizátoři Valečovského léta nehodili flintu do žita, nezabývali se tím co bylo a je, a na programu 22. ročníku pečlivě pracovali a to se vyplatilo. Skvěle připravený páteční koncertní program jak pořadatele, kapely tak i návštěvníky nabil energií a o tom to všechno je. Pohoda, pivko a Rock ‘n’ roll.

Pokud jste koncert dvou stálic naší hudební scény HARLEJ a KOMUNÁL nestihli, tak další jejich společné vystoupení se uskuteční v SOBOTU 26. ČERVNA 2021 OD 17 HODIN v Zámeckém parku Konice.

Program Valečovkého léta 2021 který moderuje Martin Hájek z rádia Kiss, pokračuje 11.6. 2021, kdy přijedou dva věrohodné revivaly světoznámých kapel a to AC/DC ( Špejbls Helprs ) a Rammstein ( RMC – tribute of Rammstein ). Vstupenky jsou k dispozici na TICKETLIVE

 

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK PRO VÍCE FOTEK

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X