Rosa

Forum Karlín ovládne nadupaný metal, dorazí URIAH HEEP a U.D.O.

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilo na polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem.

Britští rockoví velikáni URIAH HEEP jsou zpět a svým dokonalým, klasickým rockem přijíždí opět obohatit naši koncertní scénu! „Uriáši“ působí na poli hard rockové scény již bezmála padesát let a energie jim rozhodně neschází! Stále si drží silnou pozici na hudební scéně!

Další hvězdou bude německá heavy metalová skupina U.D.O. v čele s nestárnoucím matadorem Udem Dirkschneiderem. Můžete se tak těšit Udův zvonivý ječák, ale hlavně na pořádný hrubozrnný heavy-metal! Obě kapely na BeatFestu zároveň představí svá nejnovější alba!

URIAH HEEP představí album s příznačným názvem „Living The Dream“, a legendární zpěvák Dirkschneider a jeho U.D.O. přivezou nejnovější placku s názvem „Steelfactory“ !

Koncert velkolepého akce BeatFest, proběhne v pátek 15. února 2019 v pražské hale Forum Karlín a další kapely budou oznámeny již brzy.

Rozhodně se máte na co těšit!

Vstupenky je možné zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortalTicketmasterTicketStream.

Kde:
Praha, Forum Karlín
Pernerova 51
186 00 Praha 8-Karlín
Česko

Kdy: 15/02/2019
Cena: 850,-Kč stání, 1050,-Kč stání před pódiem

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X