Přesunutý 18. ročník festivalu Masters Of Rock bude téměř beze změn!

Organizátoři  festivalu MASTERS OF ROCK který se opět přesouvá a to společně s headlinerem JUDAS PRIEST který oznámil přesunutí celého svého výročního turné na rok 2022, zveřejnili várku kapel, které přepotvrdily svou účast na 18. ročníku!

Zatím jen jediná kapela oznámila, že příští rok nemůže přijet, a to němečtí OOMPH! Jejich místo v programu však nezůstane volné. Pořadatelé jednají s legendární kapelou, která by měla zacelit uvolněné místo v programu. Do programu se pak naopak po “roční pauze” vrátí “Kissák“ ACE FREHLEY!

V současné době je potvrzeno 38 ze 40 kapel hlavní Ronnie James Dio Stage! Na zbývajících dvou umělcích se usilovně pracuje!

Kapely, které svoji účast příští rok na „Masters“ (7. – 10. 7. 2022, VIZOVICE, areál likérky R. Jelínek) opětovně potvrdili jsou:

JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, BLACK LABEL SOCIETY, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, TESTAMENT, ACE FREHLEY, LORDI, LACUNA COIL, BEAST IN BLACK, GOTTHARD, ALESTORM, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, VISIONS OF ATLANTIS, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, HIGH ON FIRE, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!
Objednávat je můžete nadále zde: www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-MASTERS-OF-ROCK a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X