Externí spolupráce

Máš rád(a) rockovou muziku, jezdíš na koncerty a festivaly a rád(a) fotíš? Jsi schopen(na) něco solidně napsat? Pokud ano, tak jsi na správném místě. Budeš mít možnost podílet se na vytváření obsahu našeho hudebního portálu!

 

HLEDÁME!

– redaktory(ky) –

to znamená někoho, KDO umí napsat slušný článek, informovat o akci, případně napsat recenzi nějakého hudebního počinu. (Anglický jazyk výhodou)

fotoreportéry(ky) –

to znamená někoho, kdo umí solidně fotit, má s focením zkušenosti, vlastní slušné foto vybavení a dokáže včas dodat zpracovaný fotoreport z akce.

Podmínky spolupráce s REGIOLIST ! MUSIC

V zájmu ochrany a dobrého jména rockového magazinu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz)
  1. Provozovatel portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz), se stává spoluvlastníkem autory dodaných fotografií a jejich autoři dávají souhlas k jejich zveřejnění na portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz).
  2. Provozovatel portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz), se stává spoluvlastníkem autory dodaných reportů a jejich autoři dávají souhlas k jejich zveřejnění na portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz).
  3. Spolupracovníci se zavazují dodržet nastavené deadliny, do kdy je nutné daný článek / fotoreport zpracovat a zaslat. tj. do tří dnů po skončení akce.  (Report by měl být stručný a výstižný s optimální délkou).
  4. Spolupracovníci jménem portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz), ani jménem jeho provozovatele bez jeho výslovného souhlasu neoslovují a nekontaktují organizátory koncertů a festivalů ani neoslovují vystupující skupiny za účelem získání akreditace, domlouvání propagace či reklamy apod.
  5. Autoři fotografií a reportů pro REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz), se zavazují že svá díla která byla dodána portálu REGIOLIST ! MUSIC neposkytnou jinému médiu!!!
  6. Pokud spolupracovníci zveřejňují svá díla dodaná pro portál REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz) na svých sociálních sítích, tak vždy s odkazem na portál REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz).

Provozovatel portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz) zveřejněním dodaných fotografií a reportů, tak zajišťuje jejich autorům bezplatnou reklamu.

Jména autorů fotografií budou vždy uvedena u reportu portálu REGIOLIST ! MUSIC.

Provozovatel portálu REGIOLIST ! MUSIC (regiolist.cz), zajišťuje pro fotografy a reportéry novinářské foto/press akreditace. Možnost realizace rozhovorů se známými a zajímavými osobnostmi.

Spolupráce je uzavřena na vzájemné ústní dohodě, je dobrovolná a bez jakých finančních nároků a lze jí kdykoli ukončit.

X