ELECTRIC LADY představila vrchol své Trilogy, skladbu INFLUENZA

Skupina Electric Lady, v jejímž čele stojí kytaristka a zpěvačka Tereza Rays, přichází s posledním dílem projektu Trilogy, skladbou INFLUENZA

INFLUENZA je posledním výpravným videoklipem ze série TRILOGY. Jak už název napovídá, jedná se o jeden ze tří na sebe navazujících videoklipů které se tematicky se zabývají současným děním ve světě. 

V jednotlivých dílech (předcházeli REBELIA a POLITICA)se poukazuje na otázky mezilidských vztahů, ekologie, obavy z budoucnosti, likvidační katastrofy, strach ze ztráty osobní svobody ve spojení s manipulací a omezováním ze strany politiků.

Námět na dílo byl napsán roku 2018 a kvůli Corona hysterii se jeho realizace posunula o téměř půl roku. Dílo, které bylo předzvěstí katastrofy a dnes se zdá, že se vyplnilo.

ELECTRIC LADY je kapela hudebního žánru rock – pop alternative. Frontmankou a zakladatelkou kapely je Tereza Rays, která je kytaristkou, zpěvačkou a autorkou písní.

Ve druhém díle o politické nadvládě, vytvořil roli úplatného excentrického politika Pepa Vojtek se kterým Tereza Rays začala spolupracovat.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X