Na letním parketu v Hořepníku zaburácely skupiny Dymytry a Forrest Jump

Pro zobrazení fotogalerie klikni na obrázek...

Poslední prázdninový pátek, 30. srpna 2019 se na Letním parketu v Hořepníku u Pacova na Vysočině kde se v letních měsících konají rock metalové koncerty, uskutečnila předposlední akce tohoto roku. O program se tentokrát postarali známé kapely Dymytry a Forrest Jump.

Úderem deváté hodiny na pódium nastoupila za jásotu diváků moravská kapela Forrest Jump, v čele s charismatickým a věčně usměvavým frontmanem kapely Pepou Michálkem. Jeho výrazný a energický hlas je nezaměnitelný a okamžitě přilákal většinu návštěvníků parketu k pódiu. Zazněly osvědčené pecky „ Z pijavic, Opratě, Kdo hlídá hlídače, Na křídlech nočních můr (skvělý videoklip na Youtube), Normotvor“ a další.

Okolo jedenácté zazněli první tóny megahitu „Pot a krev“ skupiny Dymytry, a to už partička v maskách s motivy hmyzu doslova vlétla na pódium a spustila svoji show. Před pódiem bylo doslova našlapáno a fanoušci se začali dostávat do varu. Nechyběly hity jako „Strážná věž, Ocelová parta, S nadějí, Plameňáci“ a další. Úžasné bylo opět bubenické sólo Miloše Meiera, který sklidil obrovský aplaus.

Nechyběly plameny ani akustická píseň „Žít svůj sen“, při které se opět rozsvítily telefony fanoušků k vytvoření atmosféry. Jan Protheus Macků byl nadšený z nového prostředí a vysekl pochvalu pořadatelům akce Lukáši Danielovi a Ondřeji Přástkovi.

Co říct závěrem? Byl to velmi vydařený večer, obrovský dík patří pořadatelům akce, kapelám i fanouškům, kteří zaplnili téměř celý areál Letního parketu. Všichni se skvěle bavili a odnesli si spoustu energie a dobré nálady.

Příznivci koncertů pod širým nebem se v Hořepníku kde sázejí na osvědčená jména kapel, mohou ještě těšit na oblíbenou skupinu Harlej která zde vystoupí 14. 9. 2019 od 21.00 hodin, jako host se představí kapela Morava.

Foto: Pavel Novák

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X