Rob Halford a Militia Vox se spojili v silný duet pro skupinu BAD PENNY

Frontman Judas Priest ROB HALFORD je nejnovější legendou, která byla uvedena na singlu” Push Comes to Shove” skupiny BAD PENNY ve kterém si vystřihl duet se zpěvačkou Militia Vox

Rob Halford byl uveden na singlu grupy BAD PENNY, kterou tvoří bývalý baskytarista skupiny QUEEN + Paul Rodgers Danny Miranda, bubeník BLUE ÖYSTER CULT Jules Radino a kytarový virtuóz a skladatel Mike Holtzman.

Kapela BAD PENNY navazuje na předchozí singly “Voices in My Head” a “The Mirror Lies”, v nichž se představil Todd LaTorre z Queensryche, a mocenskou baladu „Lose Myself“, kterou nazpíval bývalý zpěvák Journey, Steve Augeri.

Další singl „Push Comes to Shove“ může být zatím nejambicióznějším. Track který je poháněn speciálním hostem ROBEM HALFORDEM z Judas Priest a čtyřoktávovým dynamem MILITIA VOX, označovanou za jednu z největších zpěvaček své generace, nabízí metalovou skladbu s orientálními akcenty.

Halford který si na na vokál v „Push Comes to Shove“ udělal čas před zkouškami na nadcházející turné Judas Priest, řekl: “Tato píseň mě očarovala,” „Je to tajemné, temné a sexy“.

Poslechněte si „Push Comes To Shove“.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X