Kapela Doctor Victor má na dosah plovoucí festival The Kiss Kruise

Pražská retro-rocková skupina Doctor Victor fungující od roku 2012, charakteristická především svojí nekonvenční show, kterou bez výjimky rozpoutá na pódiu při každém svém vystoupení, má na dosah další úspěch.

Členové legendární kapely Kiss si ji vybrali mezi desítku interpretů, z nichž tři si spolu s nimi zahrají na plovoucím festivalu The Kiss Kruise na  kterém se sólově představí i kytarista Kiss Ace Freshley, Robert J. Kulick, který s kapelou také spolupracuje, r’n’b skupina Vintage Trouble nebo kytarista a zpěvák Rafael Moreira s projektem Magnetico.

Kapela DOCTOR VICTOR v minulosti nahrávala ve skotském městě Dunfermlinetřetí sólové album Danovi McCaffertymu z kapely Nazareth. V roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech.

O své místo v line-upu akce se utká deset kapel mezi které patří Beth Blade and the Beautiful Disasters, BOBAFLEX, Dellacoma (feat. Jasin Todd), Dobermann, Jason Kane & The Jive, Spiders, Thundermother, WATTS, Wayland a samozřejmě i DOCTOR VICTOR.

O výhercích rozhodne přízeň a hlasování fanoušků. Hlasovat pro kapelu DOCTOR VICTOR můžete zde www.thekisskruise.com/soundcheck

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X