Rock punková partička DneskaNe má nový videoklip a také nové album

Rock punková kapela DneskaNe z Kroměříže vydala svůj v pořadí sedmý videoklip, tentokrát k písni „Znowu Sám“ z nově vydaného alba, které nese název „2020“.

Partička s názvem DNESKANE , alias tři týpci z Kroměříže, vydali CD s názvem “2020” . Jejich pilotní singl s názvem “Znowu sám” se proměnil i ve videoklip ve kterém trojice řádí s několika spoře oděnýma holkama.

Celého natáčení videoklipu se ujal Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection, se kterým natočili i videoklip k písni „Úsměv“ v roce 2017, a jsou s jeho prací velmi spokojení. Říkají, že natáčení bylo velmi záživné, zejména proto, že v něm účinkovaly velmi atraktivní ženy, které se ničeho nebály.

Také dodali, že během natáčecího dne se vypilo i mnoho lahví Prosecca. Samotná píseň je osobní zpovědí jejich zpěváka. Píseň vznikla v červnu roku 2019 a stala se tak nejmladším výtvorem a zároveň pilotní písní jejich nového alba.

Album „2020“ nahrávali ve studiu Šopa u Standy Valáška. Natáčení probíhalo po dobu jednoho týdne v době prázdnin roku 2019. Nahráli celkem 10 písní a jedno intro. Přestože je album různorodé a obsahuje písně, které tvořili postupně v rámci několika let, myslí si, že i tak je dost celistvé a písně se k sobě dobře hodí.

Název „2020“ zvolili proto, že chtěli uzavřít jejich první desetiletou etapu a oslavit tak existenci jejich kapely. Nevěděli však, že rok 2020 bude až tak zlomový, vzhledem k situaci, kterou svět zažívá. Říkají, že by si přáli, aby se situace brzy uklidnila a mohli konečně vyrazit do světa šířit své nové album i ve fyzické formě.

Nové album si celé můžete poslechnout na www.youtube.com/playlist

Sledovat můžete kapelu na: https://www.dneskane.cz
https://www.facebook.com/Dneskane

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X