Dirkschneider & the Old Gang vydali video k písni „Every Heart is Burning“

Dirkschneider & The Old Gang( DATOG), nová skupina, která sdružuje bývalé členy Accept, zveřejnila videoklip s novou písní Every Heart Is Burning. Píseň je z chystaného singlu Arising, který vyjde 27. srpna.

To, co bylo v loňském roce představeno jako pouhá spolupráce, nyní dosahuje nových rozměrů. DATOG, zkratka pro Dirkschneider & The Old Gang, se skládá z frontmana Accept / UDO / Dirkschneider Udo Dirkschneidera a jeho dlouholetých společníků Peter Baltes – baskytara (ex-Accept), Stefan Kaufmann – kytara (ex- Accept, UDO) a Mathias Dieth – kytara(Sinner, UDO), stejně jako Udoův syn Sven Dirkschneider – bicí(UDO, Dirkschneider), plus zpěvačka Manuela Bibert. Pokud vám tato jména nic neříkají, pak vám uniklo posledních 40 let německé metalové historie.

Videoklip k první písní „Where The Angels Fly“ byl vydán v září 2020, druhý videoklip „Face Of A Stranger“ vydaný minulý měsíc a nyní je k dispozici třetí klip „Every Heart Is Burning“ ( viz všechna videa níže). 27. srpna se do obchodů dostane singl se všemi třemi písněmi jako CD, 12 “vinyl a na všech digitálních platformách.

“Every Heart Is Burning” video:

“Face Of A Stranger” video:

“Where The Angels Fly” video:

Sestava:

Udo Dirkschneider – zpěv / doprovodný zpěv
Peter Baltes – basa / zpěv / doprovodný zpěv
Manuela Bibert – zpěv / doprovodný zpěv
Stefan Kaufmann – rytmická kytara / doprovodný zpěv
Mathias Dieth – zpěv kytara / doprovodný zpěv
Sven Dirkschneider – bicí / doprovodný zpěv

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X