Polská heavy metalová úderka Crystal Viper sdílí singl z nového alba

Polská heavy metalová formace CRYSTAL VIPER vydala nové lyric video / digitální singl „The Cult“ , který je také titulní skladbou z připravovaného studiového alba

Frontmanka kapely Marta Gabriel komentuje: „Jsem velmi nadšená z tohoto nového alba, protože představuje novou éru kapely. Je to naše první album u Listenable Records a také naše první album s novým bubeníkem s Cederickem Forsbergem (BLAZON STONE), který  se k nám  připojil v loňském roce. Vracím se také ke hře na kytaru a nemohu být šťastnější!

„Pokud jde o styl a hudbu, rozhodli jsme se udělat něco, v čem se cítíme velmi pohodlně a čestně, a ukázat všem, kam patříme a odkud pocházíme. Takže ano, „The Cult“ znamená návrat CRYSTAL VIPER ke svým kořenům, čistý klasický heavy metal! Možná byste ho dokonce mohli nazvat old school, protože máme pocit, že jsme nikdy neměli tolik chytlavých kytarových riffů a harmonie než na jakémkoli z našich ostatních alb. “

Osmé studiové album CRYSTAL VIPER s názvem „The Cult“ vyjde 29. ledna v Evropě a 12. února v USA a Kanadě. Bude k dispozici na CD,  LP, MC s omezeným vydáním a na digitální platformě.

CD, MC a digitální verze budou obsahovat exkluzivní bonusovou skladbu – cover KINGA DIAMONDA „Welcome Home“ ( feat. Kytarista KING DIAMOND, Andy La Rocque ), zatímco LP verze bude obsahovat cover verzi klasiky SATAN „Trial By Fire“. Exkluzivní balíčky Listenable Records budou k dispozici s dalším CD s „Shred Version“. „Ne, nejde o karaoke verzi alba – CD obsahuje různé instrumentální úpravy všech nových písní!“  říká Marta Gabriel.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X