CRYPTA ohlašuje svůj debut “Echoes of the Soul” s prvním singlem

Nově obsazená brazilsko / nizozemská death metalová jednotka CRYPTA je připravena vydat dlouho očekávané debutové album Echoes of the Soul , která má spatřit světlo světa 11. června 2021

Čtyřčlenná sestava, kterou tvoří od června 2019 zpěvačka a basistka Fernanda Lira a Luana Dametto za bicími (obě bývalé členky přední metalové skupiny NERVOSA ) a mimořádně talentované kytaristky Sonia Anubis ( Cobra Spell , Ex- Burning Witches ) a Tainá Bergamaschi ( Hagbard ). Prosazují zvýšenou úroveň potence a zkušeností ze svých úspěšných minulých i současných projektů, zvyšují vlivy klasických i moderních žánrů death metalu, plus výrazné extrémní a black metalové prvky, aby vytvořili zvuk vlastní.

Jejich první singl a hudební video “From The Ashes”, již představuje démonickou, podmanivou sílu tvrdě působícího komba.

První audiovizuální dílo diváka okamžitě zavede do pohřebního spektra vesmíru CRYPTA a odhalí také plné odhodlání na kinematografické úrovni.

Samotná skladba je pekelným znamením zlověstných příběhů alba a představuje první jiskru působivé souhry v podobě energických vokálů Liry, odvážných útoků sekernice Anubisi a Bergamaschi a prominentní sofistikované bubnování Launy přivolávající fénixe, aby povstal z popela.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X