Anketa ZLATÝ SLAVÍK je po 4 letech zpět. Hlasuj pro svou oblíbenou kapelu

Po čtyřleté pauze se s novou strukturou hlasování  a novým názvem ČESKÝ SLAVÍK 21, na hudební scénu vrací anketa Zlatý slavík a vy můžete hlasovat pro své nominované oblíbence!

Počátky populární ankety Zlatý slavík sahají až do šedesátých let minulého století, nyní se na scénu vrací pod patronátem matematika Karla Janečka a pod zmodernizovaným názvem ČESKÝ SLAVÍK 21. Anketa se na na hudební scénu vrací po čtyřleté pauze s novou strukturou hlasování.

Nový systém hlasování má za úkol zajistit čestný průběh ankety. V roce 2017 bylo hlasování pro skupinu Ortel důvodem pro čtyřletou pauzu soutěže. Volební systém, funguje na bázi efektu více hlasů. Kandidát, který chce vyhrát, musí být schopen oslovit celou společnost, nejen svoji skupinu voličů.

▪ v každé kategorii máte pět hlasů, které můžete rozdělit těm, kterým chcete dát svůj hlas
▪ celkem tedy můžete hlasovat až pro pět interpretů, kteří u nás působí nebo působili v letošním roce
▪ můžete ale také hlasovat jen pro jednoho, dva, tři nebo čtyři interprety
▪ jednomu interpretovi nemůžete dát více než jeden hlas
▪ hlasování je možné ve všech kategoriích, ale lze některé kategorie i přeskočit a nehlasovat v nich

Hlasování už je v plném proudu. Pokud chcete i vy poslat hlasy svým oblíbeným interpretům, můžete tak učinit kliknutím na tento odkaz. Registrace do hlasování probíhá zadáním telefonního čísla. Na to vám přijde kód, který zadáte na stránce. Hlasuje se ve čtyřech kategoriích:

  • zpěvák
  • zpěvačka
  • skupina
  • hip hop & rap

Galavečer s vyhlášením výsledků se bude konat 19. listopadu v hudebním divadle Karlín a přenášet ho bude živě TV Nova! Tak vzhůru do hlasování! 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X