BURNING WITCHES odhalují videoklip k singlu “The Witch Of The North”

Heavy metalové čarodějky BURNING WITCHES hrdě vydaly nejen titulní skladbu svého připravovaného nového studiového alba „The Witch Of The North“, ale také vůbec první, skvělé video, které k tomu patří.

Není náhodou že si BURNING WITCHES vybraly dnešní datum, dnes je tradiční noc čarodějnic která je hluboce zakořeněna ve středoevropském a severoevropském folklóru.

Zatímco píseň „The Witch Of The North“ představuje BURNING WITCHES v jejich nejvíc heavy hávu a s jejich dosud největším sborem, hudební video oživuje umělecké dílo Claudia Bergamina z obalu tohoto ohromujícího alba které Švýcarská heavymetalová skupina vydá 28. května 2021 prostřednictvím Nuclear Blast.

BURNING WITCHES to komentují:

„Byl to náš velký sen, konečně produkovat videoklip s uznávanou společností, jako je Grupa 13, a s trochu větším rozpočtem. Titulní skladba nového alba byla perfektní skladbou, kterou lze vizuálně převést, protože nejde o typický singl, je to spíše epický příběh. Tímto způsobem jsme tedy píseň vizuálně ztvárnily už na věky! Doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám! “

BURNING WITCHES přijedou do ČR očarovat i vás, a to hned 2x! Spolu s PRIMAL FEAR a SCARLET AURA se jich dočkáme 18. 9. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café a 20. 9. 2021 v PRAZE, MeetFactory!

Vstupenky na oba koncerty můžete objednávat tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/Primal-Fear a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

Zdroj Pragokoncert
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X