Booters zakončili podzimní šňůru koncertů na turné Traktoru

Stále více oblíbená pražská partička BOOTERS v říjnu vyrazila jako speciální host na podzimní turné “Prach a vzduch” kapely TRAKTOR, ve čtvrtek 23. listopadu společně odehráli plni hodně pozitivních dojmů z celé tour, poslední koncert.

Koncertní šňůru s Traktorem zahájili Booters v Mostě a zakončili v Praze. Jejich set, byl sestaven ze dvou CD které mají na kontě. Zazněly songy jako Valkýra, Dýchám žiju, Kouzla a hříchy, Vlak do stanice Hell, Na Jeden den... Jednalo se o druhé turné s velkou kapelou, které BOOTERS odjeli, své první odehráli jako předkapela v roce 2015 s DYMYTRY.

Dojmy z turné popsal kytarista Booters, David Strnad..

Je obdivuhodné, jak poctivě kapela TRAKTOR pracuje a připravuje každý koncert. A je moc milé, že přes vyprodané sály a haly zůstávají všichni naprosto normální. Moc si vážíme přátelství, které mezi námi vzniklo. Každá kapela dělá jinou hudbu a jinak. Pro nás je důležité, když to je od srdíčka, a to tak u Traktoru je…

Díky Traktoru jsme se poznali s kluky z Forrest Jump a myslím, že máme další hudební kamarády. Fajn kapela, vzájemná pomoc, respekt a podpora. Na turné jsme doladili světla, zvuk a aranže a byla to pro nás velká škola. Traktor má skvělé publikum a na obě předkapely bylo vždy plno, lidi to zajímalo a máme radost, že se jim to líbilo a že si s námi dokázali taky zapařit a zazpívat…

a závěrem dodal..

Nepřísluší nám dělat nějaká hodnocení anebo kritiky, ale tady nás to moc bavilo a neseme si v sobě skvělou památku.

BOOTERS už se těší na další hraní, v únoru je společně s kapelou Komunál čeká 15 koncertů na výročním turné Hard Werk tour 2018 kapely DOGA. Booters ale kapelu Traktor neopouští na dlouho, dostali totiž pozvání na Traktor Open Air festival 2018.

Současně se závěrečným pražským koncertem, se Booters rozloučili i s hostujícím bubeníkem Petrem Švihlíkem který se vrací do své kapely MODESTY & PRIDE. Za bicí, jako stálý člen kapely nastupuje Václav Oškrdal, sestava je tak od nynějška kompletní.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X